Supernova - Hea Tuju Keskus
Supernova sünnipäevapeod Tallinnas
Näomaalingud ja õpitoad
Supernovas on peo ajal suurepärane võimalus lasta endale erinevaid maalinguid teha. Kellel huvi, on võimalik lausa ise õppida näomaalimist ja meigi tegemist. Õpituba saab lisaks lastele korraldada ka täiskasvanutele. Näiteks vanematele, kelle lapsed parasjagu mängude toas viibivad.

Glitter-tätoveeringud:
Meie näomaalija teeb värvikirevad ja sädelevad glitter-tätoveeringud nii tüdrukutele kui poistele. Need tätoveeringud kannatavad rahmeldamist ja hüppamist, tagaajamist ning jooksmist, püsides ilusatena mitmeid päevi.

Kuni 2h = 65€

Näomaalingud:
Toredad haldjad, printsessid, liblikad, luukered, ämblikmehed ja batmanid meie näomaalijalt.

Kuni 2h = 65€

Hennamaalingud:
Üha enam populaarsust võitvad hennamaalingud, mis kestavad kuni 10päeva! Sobilikud nii tüdrukutele, poistele ning ka nende vanematele!

Kuni 2h = 65€

Meigi õpituba (2-10 inimest*):
Meigi töötoad tüdrukutele ja noortele neidudele, kes soovivad õppida meigimaailma saladusi! Kasutades ökoloogilise LilyLolo mineraalmeigi tooteid teeme läbi kauni päevameigi etapid. Toome esile oma unikaalse ilu ja naudime kerget ja säravat lõpptulemust!

Kuni 2h = 65€

Näomaali õpituba (2-10 inimest*):
Rõõmus, värviline ja sädelust täis näomaalingute õpituba, kus igaüks saab ise olla kunstnik. Kasutame värve, svamme, pintsleid; kleebime kivikesi ja puistame sädelust. Tule ja õpi lõbusat muundumise kunsti!

Kuni 2h = 65€

* Kui teil on rohkem inimesi, kes on huvitatud õpitubadest, andke teada ja me mõtleme midagi välja!

Rohkem infot:

www.loomeilu.ee
> Näomaalingud ja õpitoad
Kutsed
Võistlused

Supernova Facebookis


Sünnipäevade korraldamine