Kontakt

Kuidas meieni jõuda?

Asume punast värvi majas, mida on lihtne märgata!

1. Ühistranspordiga
Sihtpunkti aadress “Soo 4″ või ühistranspordi peatus “Põhja puiestee”. Meie juurde saab trammiga nr 1 ja 2 ning bussiga nr 3.
Meist 5 minuti jalutuskäigu kaugusele jääb Balti jaam – ka see on üks viis, kuidas meieni jõuda. Balti jaama sõidavad trollid nr 4 ja 5 ja bussid nr 21, 21B, 41, 41B, 43 ja 59.

2. Autoga
Autoga saab läheneda meile Linnahalli poolt mööda Põhja Puiesteed. Kui näed “Rimi” poodi või Neste automaattanklat, siis peaksid ka nägema punast plekiga kaetud maja üle tee, paremat kätt. Peale maja keera kohe paremale hoovi sisse.
Balti Jaama poolt lähenedes sõida Paksu Margareeta juurde, keera sealt vasakule ja ületa trammitee. Pärast trammiteed keera kohe jälle vasakule. Edasi sõida kuni näed Neste automaattanklat. Üle tee on punane maja – pärast maja keera kohe paremale hoovi sisse.
Tööpäevadel on hoovis parkimiseks 2 tasuta kohta- nr 5 ja 6. Töövälisel ajal ja nädalavahetustel peaks hoovis vabu kohti jätkuma. Parkida saab ka üle tee olevas “Rimi” parklas parkimiskellaga kuni 1 tund tasuta. Parkimistsoon P5.

Üldkontakt

Ettevõte: XTC OÜ
Aadress: Soo 4, 10414 Tallinn
Telefon: 509 4 609
E-post: info@supernova.ee

 

Võta meiega ühendust

Write what you are looking for, choose the filters and press enter to begin your search!