Reeglid

ÜLDREEGLID

Palun tutvu Supernova vabaajakeskuse (edaspidi Supernova) üldiste sisekorraeeskirjadega:

Eeldame, et Supernova külastaja on tutvunud ja nõustunud Supernovasse sisenedes üldiste sisekorrareeglitega.

Palume kõikidel Supernova külastajatel suhtuda teistesse külastajatesse, sealhulgas oma sõpradesse ja teistesse mängukaaslastesse, viisakalt ja käituda vastavalt üldisele heale tavale ning headele kommetele.

Supernova ei vastuta ega teosta lapsevanemata või lapse eest vastutava isikuta Supernovasse tulnud laste üle järelevalvet.

Mängude saali ei ole lubatud siseneda toitude ja jookidega. Kaasa võetud toite ja jooke võib tarbida Supernova peoruumis.

Külastaja, kes on haige, palume koju jääda, et ei nakatuks teised külastajad.

Palume Supernova külastajatel jätta jalanõud fuajeesse ja üleriided garderoobi. Supernovas on välisjalanõudes viibimine keelatud. Palume kaasa võtta sisejalanõud, mis on kummitallaga võimlemissussid või sileda talla või õrna mustriga tennised-tossud.

Suitsetamine on Supernova ruumides keelatud. Samuti ei ole Supernovasse lubatud siseneda alkoholi- ega narkojoobes. Supernova töötajal on õigus eelkirjeldatud keelatud tegevuse avastamisel paluda külastajal viivitamatult Supernova ruumidest lahkuda.

Supernova külastaja peab Supernova töötajat koheselt teavitama sellest kui on juhtunud õnnetus, külastaja on vigastusi saanud või ilmnenud on mis tahes muud ohtlikku, näiteks keskuse reeglite rikkumist, uputust, tulekahju vms.

Palume asetada Supernovas prügi selleks ettenähtud prügikasti.

Palume kasutada Supernova mänge ja muid vahendeid hoolikalt ning heaperemehelikult. XTC OÜ vara kahjustamisel või hävitamisel on XTC OÜ’l õigus nõuda kahju täies ulatuses hüvitamist.

Palume Supernova külastajal hoolikalt jälgida oma isiklikke asju (kott, mobiiltelefon, võtmed jne). XTC OÜ ei vastuta külastaja isiklike asjade, sealhulgas väärisesemete kaotsimineku, varguse või kahjustumisega kaasnevate kahjude eest. XTC OÜ ei vastuta garderoobi ja mujale ruumidesse jäetud asjade eest.

Supernovas on lubatud pildistada. Supernova külastaja annab Supernovasse sisenedes nõusoleku enda ja lapse pildistamiseks Supernova ja teiste Supernova külastajate poolt ning fotode kättesaadavaks tegemiseks Supernova koduleheküljel.

PEORUUMI REEGLID

Rentides meilt peoruumi, on kogu keskus teie päralt, teistele külastajatele on sel ajal keskus suletud. Teie jaoks on alati olemas keskuse töötaja, kelle poole võib abi saamiseks pöörduda ning kes saab vajadusel mängude juures juhendada.

Rendi hind sisaldab peoruumi ja mängukonsoolide kasutust 2,5 tundi. Lisaks on teil aega 15 minutit ettevalmistuseks ning 15 minutit lahkumiseks. Peo lõppedes palume ruumi õigeaegselt vabastada, et saaks järgmistele külastajatele ruumi ette valmistada.

Mis tahes peoruumide üürimisega kaasnevate lisateenuste kinnitamine toimub elektronposti teel.

Peoruumis on külmik, mikrolaineahi, tordilabidas, tordinuga, morsikann. Eraldi on kööginurk, kus saate teha ettevalmistusi ja kust leiate ka kõik peoks vajalikud toidunõud sh noad, kahvlid, lusikad, taldrikud, joogitopsid, kausid jne. Saab kasutada veekeetjat, presskannu ja vaase lillede jaoks.

Peoruumis tarbitavat toitu ja jooke ei tohi peoruumist teistesse ruumidesse viia, sest see võib kahjustada XTC OÜ vara. XTC OÜ’l on õigus nõuda kahju täies ulatuses hüvitamist, eelkõige toiduga kahjustatud vara taastamise väärtuses.

Broneeringut teostades saate valida, kas tasute üüritasu ettemaksu (60 EUR) või koheselt kogu üürisumma. Tasudes üüritasu ettemaksu, on võimalik ülejäänud üüritasu maksta Supernovas kohapeal peole saabudes kas sularahas või pangakaardiga peo toimumise päeval.
Pärast online-broneeringu tegemist saadetakse teile automaatselt arve vastavalt teie poolt valitud summale. Juhul, kui te ei ole arvet saanud, võtke kindlasti ühendust info@supernova.ee või telefonil 509 4 609.

Juhul kui klient tühistab peoruumi broneeringu 14 kalendripäeva enne planeeritud üritust, tagastatakse kliendile tasutud ettemaks täies ulatuses. Juhul kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 14 kalendripäeva enne ürituse algust, jääb tasutud üüritasu summa deposiiti, mida on võimalik kasutada kuue kuu jooksul alates broneeringu üüritasu XTC OÜ arveldusarvele laekumise päevast.

SOOVITUSED

Peoruumi rentijatel soovitame, et mänguruumi kasutavate külaliste arv ei ole palju üle 20-ne.

Write what you are looking for, choose the filters and press enter to begin your search!