Tutvustus

 

Supernova on kaasaegne, hubane ja aktiivset tegutsemist täis koht kooliealistele lastele ja mängulistele täiskasvanutele.

Tehnoloogiaajastu mured ja rõõmud

Enamus tänapäeva vanemaid on kokku puutunud probleemiga, kuidas laps eelistab õues ringi jooksmise asemel end arvuti taha sättida. Ikka ja jälle tulevad jututeemaks „Facebookis istumine“ või ostukeskuses „hängimine“ ning kas arvuti on üldse hea ja kuidas arvutit mõistlikuse piires kasutada. Kas arvutiajastu rikub meie lapsed ära? Nagu me vanematena teame, käib lastega pidev võitlus – üks pool soovib arvuti kinni panna, teine aga võiks sinna tundideks jäädagi.

Tänapäeval on tehnoloogial tähtis roll. Supernova keskuses oleme leidnud kuldse kesktee tehnoloogia võimaluste ning kehalise ja vaimse tegevuse vahel.

Arendavad konsoolimängud kõigile

Usume, et iga vanema soov on, et tema laps tahaks tegeleda pillimängu, tantsimise või hoopis mõne spordialaga. Tähtis on, et laps ei oleks teadmata kadunud linna peal, vaid turvaliselt arendavas keskkonnas, kus ta suhtleks sõpradega otse, mitte arvuti abil. Supernova keskuse baasidee on, et konsoolimängude võimalused ja arengupotentsiaal on piiramatu. Nende abil saab teha nii palju erinevaid asju! On täitsa võimalik, et ühel päeval teatab laps, et tahab päriselt näiteks minna kitarri õppima või jalgpallitrenni või hoopis hakata võistlustantsuga tegelema.

Konsoolimängud toetavad ja arendavad lapse kehalisi ja vaimseid võimeid nagu koordinatsioon, (reaktsiooni)kiirus, osavus, vastupidavus, koostöö- ja kontsentratsioonivõime, IQ jne. Konsoolimängud on arendavad, kaasahaaravad, lõbusad ja võimaldavad ka uusi oskusi õppida.

Meile on väga teretulnud ka mänguhimulised täiskasvanud. Konsoolimänge on põnev mängida olenemata vanusest – nii emadel-isadel kui vanaemadel ja vanaisadel.

Supernova võimalused

Meil saab pidada sünnipäevi, kursuse- ja koolipidusid, sõpruskonna ning firmaüritusi jms.

Meie eesmärk on lapsed ja noored omavahel suhtlema saada ja tekitada neis huvi maailma asjade vastu. Et lisada natuke müstikat, siis oleme Supernova disaininud kosmosestiilis. Nagu on kosmos täis avastamata kohti, mõistatusi ja piiramatuid võimalusi, on ka meie keskuses võimalik virtuaalselt teha asju ja kogeda seda, mida päris elus tihti ei saa.

Elust enesest

Üks ema jutustas meile, kuidas tema 16-aastane poeg mängis kodus Rock Band mängus trumme. Umbes kuu aja pärast ütles ta oma emale, et soovib minna päris trumme mängima. Ema panigi poja trumme õppima. Nüüd õpib poiss juba Londonis ühes prestiižses muusikakoolis.

Veel rääkis meie hea sõber, et tema poeg mängis ühte konsoolimängu, kus sai külastada maailma erinevaid vaatamisväärsusi nagu Pisa torn, Egiptuse püramiidid jne. Kui laps hiljem päriselt neid paiku külastas, oli tema elamus seda võimsam, et tal oli oma varasem isiklik kogemus nendest kohtadest. Lisaks oskas ta ka teistele rääkida neist paigust asju, mida tavalisel turismireisil ei olekski teada saanud.

Tulge meile külla ja proovige ka! Soovime teile meeldivaid elamusi Supernovas!

Write what you are looking for, choose the filters and press enter to begin your search!